Marele Premiu de Creativitate este sponzoritat de DOXI – CLUB DE LECTURĂ

Stimate cadre didactice,

Votarea lucrărilor înscrise în Concursul de Lectură și de Scriere creativă – ediția 15 mai a luat sfârșit!

MULȚUMIM!

Câștigătorii Marilor Premii de Creativitate au fost afișați în secțiunea Premii speciale

  • Galerie concurs
  • Categorie:

Câștigătorii premiilor de popularitate (pe niveluri)

Locul I - Nivel 0 (clasele 0-II)
Zanfir Andrei
Coordonator: Diaconescu Felicia
2538
Locul II - Nivel 0 (clasele 0-II)
Mișca Alexandru Horia
Coordonator: Vălean Dora-Izabela
490
Locul III - Nivel 0 (clasele 0-II)
PAVELESCU ANDREI
Coordonator: CODREANU ALEXANDRA ANDREEA
483
Locul I - Nivel 1 (clasele III-IV)
VINTILA BIANCA
Coordonator: SENCOVICI EMILIA MARIA
935
Locul II - Nivel 1 (clasele III-IV)
Vîșca Patric
Coordonator: Bîicu Alina
736
Locul III - Nivel 1 (clasele III-IV)
Ursache Stefan Vladut
Coordonator: Savescu Tamara Irina
481
Locul I - Nivel 2 (clasele V-VI)
GÎNGU MARIA-CRISTINA
Coordonator: CROITORU SIMONA
1332
Locul II - Nivel 2 (clasele V-VI)
Marin Eduard
Coordonator: Domnițeanu Aurelia
288
Locul III - Nivel 2 (clasele V-VI)
Dumitrașcu Lorena
Coordonator: Domnițeanu Aurelia
202
Locul I - Nivel 3 (clasele VII-VIII)
Udilă Ioana
Coordonator: Nădășan Anca-Marcela
1564
Locul II - Nivel 3 (clasele VII-VIII)
Șarpe Roxana - Lucia - Gabriela
Coordonator: STÂRCEA ALINA - MARIA
1551
Locul III - Nivel 3 (clasele VII-VIII)
Drăgan Maria
Coordonator: Nădășan Anca-Marcela
231
Locul I - Nivel prescolar (3-6 ani)
Georgescu Irina
Coordonator: Ispir Iuliana-Florentina
2373
Locul II - Nivel prescolar (3-6 ani)
Botis Bianca
Coordonator: Bogdan Maria Luminita Mesaros Ioana
2246
Locul III - Nivel prescolar (3-6 ani)
Dochie Gabriela
Coordonator: Emurla Nursen
530
Zanfir Andrei
Voturi primite:  2538
Georgescu Irina
Voturi primite:  2373
Botis Bianca
Voturi primite:  2246
Udilă Ioana
Voturi primite:  1564
Șarpe Roxana - Lucia - Gabriela
Voturi primite:  1551
GÎNGU MARIA-CRISTINA
Voturi primite:  1332
VINTILA BIANCA
Voturi primite:  935
Vîșca Patric
Voturi primite:  736
Dochie Gabriela
Voturi primite:  530
Mișca Alexandru Horia
Voturi primite:  490
PAVELESCU ANDREI
Voturi primite:  483
Ursache Stefan Vladut
Voturi primite:  481
BUCAN TUDOR MIHAI
Voturi primite:  463
DOBROMIROVIC PAVLE
Voturi primite:  432
COMARNICEANU SOFIA
Voturi primite:  361
Feldiorean Matei
Voturi primite:  360
Lalescu Lucas Andrei
Voturi primite:  339
Voturi primite:  322
Marin Eduard
Voturi primite:  288
Tetian Roxana Alexia
Voturi primite:  283
Grozoiu Beatrice
Voturi primite:  281
Sofian Rareș Bogdan
Voturi primite:  279
Stefanescu Sabina
Voturi primite:  270
CLASA PREGĂTITOARE A
Voturi primite:  269
Baghiu Augustin
Voturi primite:  255
COCIU NICOLA
Voturi primite:  247
Păștină Andreea Nicoleta
Voturi primite:  239
Grupa Mica B
Voturi primite:  234
Drăgan Maria
Voturi primite:  231
Forascu Floriana Sarah
Voturi primite:  230
Ioniță Felix
Voturi primite:  229
Cristea Carina
Voturi primite:  225
GHEORGHE FLAVIA
Voturi primite:  217
ALEXANDRU CODRIN
Voturi primite:  207
Cralic Alexia
Voturi primite:  204
Chira Nicolas
Voturi primite:  203
IONESCU EVA
Voturi primite:  203
Dumitrașcu Lorena
Voturi primite:  202
Uiuiu Sofia
Voturi primite:  201
HAYDU VIVIANA
Voturi primite:  192
Șuler Octavia Ioana
Voturi primite:  177
STAN PETRA DOROTHEEA
Voturi primite:  176
Florea Emirkan
Voturi primite:  172
Calciu Ioana
Voturi primite:  169
Clasa pregătitoare a albinuțelor
Voturi primite:  161
Grupa "FLUTURAȘII"
Voturi primite:  160
TUDOR ANDREI
Voturi primite:  156
grigore mario
Voturi primite:  156
Negrilă Nicolas
Voturi primite:  156
GRUPA STELUȚELOR
Voturi primite:  152